A&M / Sauny / Domáce sauny

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Suchá sauna IR2

1 688  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 475 

Suchá sauna IR3

2 082  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 586 

Suchá sauna IR4

2 251  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 633 

Chcete si spestriť svoj dom pridaním elegancie a funkčnosti? Domáca sauna je dokonalou kombináciou oboch týchto vlastností, ktorá Vám poskytne účinnú relaxáciu každý deň bez toho, aby ste opustili svoj domov. Nákupom mimoriadne ekonomického a solídneho riešenia v podobe suchej sauny u nás sa zameriavate nielen na relaxáciu, ale aj na starostlivosť o svoje zdravie!

Suché sauny z kolekcie INFRARED

Naše nové domáce sauny z kolekcie INFRARED sú skutočnou novinkou na trhu. Tieto modely boli vybavené operačným systémom s infračerveným lúčom, ktorý používateľom otvára mnoho zdravotne prospešných možností. Jednou z najčastejšie využívaných je predovšetkým možnosť vykonania terapie, ktorej cieľom je bojovať proti celulitíde a zlepšiť pevnosť pokožky.

Účinný recept na zdravie

Používanie suchých sáun, najmä tých vybavených infračerveným systémom, prináša celý rad výhod pre naše zdravie. Medzi najvýznamnejšie z nich patrí okrem iného:

  • účinná profylaxia porúch kostrového systému,
  • zlepšenie udržania homeostázy v organizme,
  • zlepšenie krvného obehu,
  • odstránenie rôznych lokálnych bolestí (najmä napätie).

Okrem vplyvu na fyzické zdravie majú sedenie v suchej saune veľmi dobrý vplyv na našu duševnú pohodu. Po jej opustení si môžeme byť istí pocitom tepla, ktorý nami prúdi, pocitom pokoja a zlepšením nálady.

Odolná konštrukcia domácej sauny, čiže dlhodobá investícia do komfortu

Okrem výhod používania suchých sáun Vám modely série INFRARED nachádzajúce sa v našej ponuke umožňujú posunúť komfort na úplne inú úroveň. Môžu za to špičkové technologické riešenia, ktoré sú v nich použité, a použitie najodolnejších dostupných materiálov, ktoré majú na svedomí aj jedinečný dizajn. Životnosť našich suchých sáun je ovplyvnená predovšetkým použitím masívneho dreva z kanadskej jedle – typ HEMLOCK. Jeho výplň elegantnými sklenenými dvierkami s hrúbkou až 8 mm z neho robí konštrukciu, ktorá si zachová pôvodný stav po roky. Otázku vykurovania riešia obzvlášť silné karbónové a kremíkové radiátory, ktoré Vám pomocou regulátora umožnia zahriať saunu na vysnívanú úroveň.

Vylepšenia zvyšujúce komfort v domácich saunách

Pri navrhovaní domácich sáun z kolekcie INFRARED bolo hlavnou myšlienkou zaistiť maximálny komfort. Na tento účel v nich môžete nájsť rôzne druhy vylepšení, ktoré Vám umožnia urobiť z pobytu v saune odpočinok snov. Za zmienku stojí predovšetkým nasledujúce:

  • 2 vstavané reproduktory s možnosťou pripojenia cez Bluetooth,
  • ionizátor vzduchu, ktorý osvieži miestnosť a odstráni baktérie,
  • funkcie dezinfekcie ozónom,
  • digitálny panel nastavenia sauny.

Kombinácia všetkých týchto zariadení v suchých saunách umožňuje zaručiť vysnívanú relaxáciu vo vlastnom dome.

Intímne suché sauny ideálne do domu

Suché sauny sú riešením, ktoré si neustále získava na obľube. Okrem výhod plynúcich z ich používania. Mnoho ľudí presvedčil aj fakt, že sú energeticky úsporné. Vzhľadom na to, že tento typ sauny je väčšinou komornejší, nevyžaduje ich vyhrievanie veľké množstvo energie. Vzhľadom na veľkosť nie je ani ich umiestnenie v dome väčším problémom. Napriek tomu, že sú relatívne malé, naše modely sú schopné bez problémov pojať až 4 osoby súčasne.

Stavte na suché domáce sauny!

Snívate o saune vo vnútri svojho domu? Pred Vami je ideálna príležitosť splniť si svoje sny o komforte! Suché domáce sauny sú perfektným riešením pre každého, kto sa chce starať o svoje zdravie a zaistiť si každodennú relaxáciu. Modely zo série INFRARED sú perfektnou investíciou s dlhou životnosťou, ktorá bude prinášať požadované efekty hospodárnym spôsobom po veľa rokov. Naše suché sauny spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, takže budú určite ideálnym variantom aj pre Vás!

Pozrite sa na našu ďalšiu ponuku, kde nájdete aj okrem iného záhradné sauny alebo drevené bazény! Naše produkty splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.