A&M / Altánky

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Drevený altánok v záhrade - voľné chvíle v prírodnom prostredí

Drevený záhradný altánok, ktorý v sebe spája využiteľnosť a estetický vzhľad, je prvkom, ktorým sa oplatí vybaviť váš pozemok alebo komerčný priestor, aby ste mohli pohodlne tráviť čas v prírode. Veľkorysá strecha poskytne úkryt pred prípadnými dažďovými zrážkami. Ako výrobca drevených konštrukcií pre záhrady vytvárame atraktívne komponenty, ktoré ovplyvňujú dizajn priestoru. Ažurové steny vytvárajú rôzne možnosti dizajnu. Ozdobené popínavými rastlinami poskytnú polotieň a pomôžu vytvoriť atmosféru. Ďalšou výhodou je strecha, ktorá chráni pred dažďom a slnkom. Ktorá záhradná ozdoba bude pekná aj funkčná? Je zrejmé, že drevený záhradný altánok, ktorý sa teší neutíchajúcej obľube už mnoho rokov. Použitie odolného a dlhotrvajúceho smrekového a borovicového dreva umožňuje vytvárať skutočne jemné stavby, ktoré budú príjemným doplnkom každej domácej záhrady. Okrem toho sa altánok dá umiestniť v parku, v okolí hotela, penziónu, agroturistiky a všade tam, kde sa ľudia radi stretávajú, aby strávili príjemný čas uprostred zelene. Ako výrobca záhradných altánkov ponúkame výhodné ceny. Väčšina altánkov je postavená na štvorcovom alebo mnohouholníkovom pôdoryse, preto majú rôzne rozmery, napríklad: Tradične môže byť každý altánok obohatený o drevenú podlahu, lavičky a môžete si vybrať aj farbu (červenú, zelenú, hnedú, čiernu) asfaltových šindľov, ktoré zdobia strechu. Štýlový drevený záhradný altánok je produkt, ktorý osloví každého, pretože je krásnym doplnkom každej záhrady alebo komerčného priestoru.

Drevené záhradné altánky s montážou

Ponúkame drevené altánky rôznych tvarov a veľkostí, navrhnuté na polygonálnom pôdoryse. Môžu byť vybavené ďalším vybavením, napríklad podlahou a pohodlnými lavicami. Vďaka tomu, že sme výrobcom záhradnej techniky, môžeme zaručiť výhodné ceny. Výrobky našich stolárov sa montujú z vysušeného borovicového a smrekového dreva, ktoré prechádza špecializovaným technologickým spracovaním. Správne pripravený materiál sa nedeformuje, je odolný voči vlhkosti a škodlivým poveternostným vplyvom.

Výhody drevených záhradných prístreškov

Ozdobenie verejného alebo súkromného priestoru drevenými prvkami zvyšuje jeho atraktívnosť. Altánky sú dobrým útočiskom pre účastníkov akéhokoľvek stretnutia alebo zastávkou počas prechádzky. Pri správnej starostlivosti budú poskytovať ochranu pred slnkom a dažďom po mnoho rokov. Pavilóny by mali byť impregnované, aby zostali dlhodobo odolné. Môžete im tiež dať ľubovoľnú farbu vymaľovaním stien, čím sa zmení štýl. Výber správneho vybavenia, záhradného nábytku, vankúšov, sietí proti hmyzu, zriadenie plynového grilu vytvára možnosti prispôsobenia priestoru vašim preferenciám. S drevenými altánkami si môžete zariadiť útulný kútik bez veľkých finančných nákladov.

Výrobca záhradných altánkov

Sme známym výrobcom vonkajšej architektúry v Poľsku, Českej republike a na Slovensku. Drevené altánky uvedené na tejto stránke, ktorých sme výrobcom, sú k dispozícii za rozumné ceny. V krátkom čase po zadaní objednávky a objasnení podrobností projektu vám dodáme hotové prvky spolu s návodom na montáž altánku. Altánok je možné zostaviť svojpomocne pomocou základného náradia, čo výrazne znižuje náklady na výrobok. Dodatočné vybavenie strechy asfaltovými šindľami zvýši jej životnosť. Tento typ krytiny odporúča výrobca, pretože sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom.

Klasický drevený záhradný domček bude dokonalým doplnkom:

  • rekreačných domčekov,
  • sáun,
  • kúpacích sudov a iných vonkajších prvkov.

Vďaka prvkom z prírodného materiálu sa ponúkané domčeky dobre kombinujú so sklom, kameňom alebo betónom.

Ako si môžem objednať drevený záhradný altánok?

Ak si chcete kúpiť drevený záhradný altánok, príďte k nám, do predajne výrobcu tzv. malej architektúry. Ponúkame vám výrobky vyrobené podľa vašich predstáv a na objednávku. Takto si môžete byť stopercentne istí, že dostanete kompletnú sadu prvkov na zostavenie altánku. Upozorňujeme, že ako maloobchodný predajca vám garantujeme:

  • konkurenčné ceny,
  • včasné dodanie,
  • profesionálnu podporu v každej fáze zmluvy a po jej dokončení.

Podľa názoru existujúcich zákazníkov sme spoľahlivým výrobcom drevených altánkov. Spolupracujeme s dodávateľmi B2B a B2C. Ak máte záujem o naše výrobky z dreva, neváhajte nás kontaktovať!