A&M / Kúpacie sudy

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Bez impregnácie
Bezfarebný
Orech
Rustikálny dub
Antracit
Palisander

Chladiaca kaďa s vložkou z polyesterovej živice

844 928  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 238 
Bez impregnácie
Bezfarebný
Orech
Rustikálny dub
Antracit
Palisander

Oválny kúpací sud – so špirálovou pecou

985 1 069  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 277 
Bez impregnácie
Bezfarebný
Orech
Rustikálny dub
Antracit
Palisander

Kúpací sud 160 – s vložkou, s vonkajšou pecou

1 829 1 913  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 515 
Bez impregnácie
Bezfarebný
Orech
Rustikálny dub
Antracit
Palisander

Kúpací sud 180 – bez vložky, s vonkajšou pecou

1 829 1 913  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 515 
Bez impregnácie
Bezfarebný
Orech
Rustikálny dub
Antracit
Palisander

Kúpací sud 200 – s vložkou, s vonkajšou pecou

2 251 2 335  Najnižšia cena 30 dní pred akciou 633 

Vonkajšie drevené kúpacie sudy - relaxácia podľa tradícií východných národov

Pri zariaďovaní priestoru pri dome alebo ubytovacom či kúpeľnom zariadení sa oplatí myslieť na ďalší prvok, ktorý toto miesto výrazne obohatí. Tento objekt je vonkajší záhradný drevený kúpací sud, ktorý pomáha starať sa o vašu kondíciu a pohodu. Môžete ho používať po celý rok, umiestniť ho do záhrady alebo na terasu a užívať si relaxačné horúce kúpele a otužovanie v chlade, ako aj dizajn, ktorý je príjemný na pohľad. Ruský drevený kúpací sud vyzerá mimoriadne atraktívne. Je ideálnym doplnkom k saune, ktorú si môžete zakúpiť priamo od výrobcu. O saune a ruskom kúpacom sude kolujú legendy, pretože od nepamäti je to jednoduché "zariadenie", ktoré používajú národy na území dnešného Ruska. V súčasnosti môžete čoraz častejšie vidieť vonkajšie drevené kúpacie sudy v hoteloch, kúpeľoch a tiež v domácnostiach. Rastúca popularita je spôsobená najmä módou prirodzeného a zdravého životného štýlu. Pozývame vás, aby ste si pozreli ponuku výrobcu!

Záhradný drevený kúpací sud - z čoho je vyrobený?

Štandardný záhradný vonkajší kúpací sud je vyrobený zo smrekovcového alebo smrekového dreva a obsahuje špeciálnu pec. Udržuje správnu teplotu na kúpanie. Vnútro môže byť obložené prírodným drevom, polyesterovou živicou alebo polypropylénovou vložkou. Súprava ruského  kúpacieho suda obsahuje praktické schodíky, pohodlnú lavičku a ochranný plot. Celá súprava je položená na špeciálnych podperách. Môžete si kúpiť akýkoľvek model z katalógu za nízku cenu výrobcu. Uisťujeme vás, že nami dodávané konštrukcie sú odolné a stabilné. Upozorňujeme, že záhradné drevené kúpacie sudy sú vyrobené z dosiek s hrúbkou 45 mm, pričom výška konštrukcie je 100 cm a priemer 180 cm. To znamená, že ich môže bezpečne používať aj niekoľko osôb súčasne. Ruský kúpací sud je dobrý spôsob, ako relaxovať, zostať zdravý a otužovať svoje telo po celý rok podľa starých a osvedčených metód našich predkov. Vyberte si zariadenie podľa svojich potrieb a objednajte si ho. Ako oficiálny výrobca drevených kúpacích sudov do exteriéru vám garantujeme včasné dodanie!

Prečo drevený kúpací sud?

Vďaka drevenej saune sa váš záhradný priestor premení na skutočnú relaxačnú zónu. Ako výrobca drevených kúpacích sudov ponúkame robustné konštrukcie, ktoré sa vyznačujú kvalitným spracovaním s použitím vysokokvalitných surovín, čo zaručuje dlhodobé používanie v nezmenenom stave. Vonkajší drevený ruský kúpací sud je vyrobený z:

  • špeciálne impregnovaných,
  • odolných,
  • prírodných smrekovcových alebo smrekových dosiek.

Vložka záhradného kúpacieho suda je z prírodného dreva, polyesterovej živice alebo polypropylénu. Ruský kúpací sud, rovnako ako sauna našej výroby, sa vyznačuje jednoduchým škandinávskym dizajnom. Pevný a odolný materiál je bezpečný a odolný voči poveternostným vplyvom, takže ho možno používať po celý rok. Dôverujte osvedčenému výrobcovi záhradnej architektúry!

Výhody dreveného ruského kúpacieho suda

Vonkajšie kúpanie je atraktívnym nápadom na trávenie voľného času. Vonkajšia sauna a záhradný drevený sud sú dobrým spôsobom, ako si oddýchnuť a zároveň sa dostať do formy. Ako výrobca vás ubezpečujeme o vysokej kvalite našich výrobkov pre vonkajšie parné kúpele. Pamätajte si, že kúpeľ v drevenom ruskom kúpacom sude:

  • znižuje napätie nervového systému, vyrovnáva hladinu kortizolu,
  • zlepšuje krvný obeh a účinnosť obehového systému,
  • posilňuje odolnosť organizmu,
  • okysličuje a čistí pokožku,
  • teplé kúpele a para pomáhajú uvoľniť dýchacie cesty,
  • Chladné procedúry spevňujú telo, spevňujú pokožku a pomáhajú zrýchliť metabolizmus a spaľovať nadváhu.

Ako výrobca sáun a ruských kúpacích sudov, ako aj domčekov a záhradných drevených altánkov ponúkame najkvalitnejšie vonkajšie vybavenie z pevných a odolných surovín za výhodné ceny. Dbáme na doručenie v dohodnutom termíne.

Výrobca drevených kúpacích sudov

Je to skvelá alternatíva k vírivke. Záhradný drevený kúpací sud vyzerá mimoriadne štýlovo a umožňuje tráviť čas zaujímavým spôsobom. Ako výrobca ruských kúpacích sudov predstavujeme vonkajšie drevené záhradné sudy s vložkou a pecou. Okrem toho poskytujeme ochladzovací modul pre otužovanie, ktorý je ideálny po návšteve sauny. U nás nájdete drevené modely rôznych veľkostí, okrúhle a oválne s pohodlnými schodíkmi a lavičkou, ako aj ochranný kryt na zabezpečenie zariadenia. Široká ponuka zahŕňa okrem iného verzie s vnútorným priemerom 185 cm, do ktorých sa pohodlne zmestí šesť dospelých osôb. Ak vás zaujala ponuka výrobcu záhradných kúpacích sudov a fínskych sáun, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom ruského kúpacieho suda podľa vašich potrieb. Zabezpečíme, aby bola vaša objednávka doručená včas a aby sme vám exteriérovú architektúru doručili na vami určenú adresu. Sme skúsený obchodný partner a pracujeme so zákazníkmi B2C a B2B. Naše výrobky z dreva nakupujú jednotlivci a firmy z Poľska, Českej republiky a Slovenska. Tešíme sa na Vás!