Na impregnáciu našich výrobkov používame produkty spoločnosti Remmers Polska

Remmers je výrobca prostriedkov na ochranu a zušľachtenie dreva, ktorý úspešne rozvíja svoje podnikanie na poľskom trhu. Farby, ktoré vyrábajú, neustále nastavujú latku stále vyššie, pokiaľ ide o štandardy – či už hovoríme o kvalitatívnych, či technologických.

Pochádzajúca z Poznane spoločnosť si dokázala získať uznanie nielen obrovskej skupiny zákazníkov, ale aj najprestížnejších plebiscitov. Remmers Poľska sa už dvakrát podarilo umiestniť na zozname Diamantov Podnikania Forbes, a v roku 2021 získali 1. miesto v plebiscite Spotrebiteľského Lídra Kvality.

Remmers-HK-Lasur-Impregnat-do-drewna-5l-Mahon-Pojemnosc-5-l
Impregnat_lazurujacy_HK-Lazura-3w1_1200x628_1-min-1024x536
1619682022.446

O impregnácii produkty Bona

Bona, čiže švédsky výrobca produktov pre impregnáciu dreva. Už viac ako sto rokov si neustále buduje svoju pozíciu na trhu, verne sa drží svojich hodnôt, ktoré môžu viesť podnikanie k neustálemu zlepšovaniu svojho sortimentu. Oleje používané na impregnáciu sú samy o sebe zárukou kvality. Účinná ochrana proti všetkým poveternostným vplyvom má cenu zlata, pokiaľ chceme za svojím domom vytvoriť dokonalé prostredie pre relaxáciu. Jednoduchá aplikácia v spojení s vysokou odolnosťou nám dáva istý recept na zachovanie pôvodného stavu drevených povrchov.

Vzorkovníky farieb Remmers