A&M / Domy / Domčeky

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Drevená letovisková chatka - funkčné riešenia

Ak si ceníte úžitok, estetiku a chcete si zariadiť priestor dreveným záhradným domčekom, naše stavby budú ideálnym riešením. Na základe vašej požiadavky zariadime váš priestor na dvore drevenými altánkami. Modely altánkov pripravujeme aj pre firmy, ktoré chcú vytvoriť ubytovacie zariadenie, ako aj pre súkromných zákazníkov. Naše návrhy sa vyznačujú jednoduchým a atraktívnym vzhľadom. Okrem toho sa ľahko a rýchlo montujú a môžete si ich kúpiť za prijateľnú cenu. Drevené stavby boli vždy obľúbené u obyvateľov miest, predmestí a vidieka. Záhradné chatky z borovice alebo smreka sa môžu používať na uskladnenie náradia a plodín zozbieraných zo záhonov. Altánok je zasa ideálny na relaxáciu a spoločenské stretnutia. Ponúkame vám aj letný domček z dreva, ktorý bol vytvorený na relaxáciu na rekreačnom pozemku alebo pri jazere. V budove je priestor na ubytovanie a kuchynka.

Z čoho staviame letoviskové a záhradné domčeky?

Stavebným materiálom záhradného domčeka je vysušené drevo od domácich dodávateľov. Pre altánok si u nás môžete objednať aj podlahu, ak nie je k dispozícii spevnená pôda. Ako strešná krytina sa používajú asfaltové šindle, ktoré sú k dispozícii v 4 farbách:

  • červená,
  • zelená,
  • bronz,
  • čierna.

Letoviskové domčeky z borovicového alebo smrekového dreva zaujímavým spôsobom, ako si vytvoriť rekreačný pozemok. Okrem toho je možné si pomocou týchto budov vytvoriť vlastné ubytovanie na prenájom. Výhodou našich výrobkov je ľahká konštrukcia, ktorá je oveľa lepšia ako iné materiály, najmä z hľadiska ceny. Ďalšou výhodou je rýchlosť montáže rámu a dokončenia stien a strechy. Štandardne prezentované rekreačné chaty sú vybavené:

  • pevnými stenami,
  • dvermi a oknami,
  • strechou a podlahou,

Voliteľne je možné pridať aj ďalšie okno. Výber farby strešných šindľov je tiež ponechaný na zákazníkovi. K dispozícii sú 4 farby, analogické k záhradným objektom. Hrúbka stien závisí od konštrukcie a pohybuje sa od 34 do 45 mm. Ponúkame prispôsobenie dizajnu dreveného letoviskového domčeka vlastným požiadavkám kupujúceho. Zaručujeme pevné spracovanie a pohodlné používanie.

Montáž drevených letoviskových domčekov

V našej ponuke nájdete rôzne modely altánkov a letoviskových domčekov. Vyrábame varianty rôznych veľkostí, verzie s predsieňou alebo bez nej. Výber odolných komponentov a dodatočná impregnácia dreva, ktorá sa musí vykonať po montáži, pomáha zachovať objekt v nezmenenej podobe po celé roky. Staráme sa o každého zákazníka, či už súkromného alebo firemného:

  • dodávame načas,
  • tovar zasielame na uvedenú adresu,
  • súčasťou balenia je návod na jednoduchú montáž komponentov.

Najdôležitejšie je, že montáž chaty je jednoduchá a intuitívna. Potrebujete len základné náradie, napr. skrutkovač atď.

Drevené záhradné domčeky

Dohliadame na proces od výberu a sušenia smrekových alebo borovicových dosiek až po technologické spracovanie, takže výsledkom je letoviskový domček, ktorý zaujme svojou estetikou a spĺňa vysoké kritériá kvality. Tím skúsených odborníkov sa stará o najvyššiu kvalitu stolárskych výrobkov a o správnu ochranu materiálu pred vlhkosťou, plesňami, deformáciami a hmyzom. Záhradné altánky sú vybavené pevnými stenami, strechou, oknami, dverami a podlahou, ak nie je k dispozícii spevnená plocha. Štandardný dizajn je možné upraviť podľa individuálnych potrieb zákazníka. Štruktúra objektov sa dá dodatočne vybaviť.

Zariadenie rekreačného pozemku - drevené domčeky a altánky

Podnikatelia aj jednotlivci využívajú možnosť postaviť na pozemku záhradnú drevenú chatku. Spoločnosti zriaďujú letoviskové zariadenia, ktoré ponúkajú priestory v atraktívnych chatách, čo je dobrý podnikateľský nápad. Čoraz viac ľudí hľadá oddych v prírode. Drevený ekologický model je možné atraktívne zariadiť podľa vlastných preferencií a vytvoriť tak zaujímavé turistické miesto. Často realizujeme aj projekty pre individuálnych zákazníkov, ktorí si želajú vytvoriť ďalšie ubytovacie možnosti pre hostí v domácom priestore alebo zariadiť záhradný domček na rekreačnom pozemku. Naša spoločnosť sa zaväzuje k rýchlemu spracovaniu objednávok a krátkym dodacím lehotám. Vďaka tomu, že sú altánky určené na vlastnú montáž, je ich cena tak konkurencieschopná.

Vyberte si spoľahlivého výrobcu drevených domčekov

Sme poľský výrobca funkčných záhradných drevených domčekov. Vyrábame ich zo surovín pochádzajúcich z pôvodných lesov. Vďaka tomu zaručujeme vysokú kvalitu každého prvku, z ktorého sú podlaha a steny zhotovené. Okrem toho ich chránime pred škodcami, hubami, baktériami a UV žiarením. Ako výrobca ponúkame letoviskové domy a rekreačné altánky za atraktívne ceny. Uisťujeme vás o vynikajúcich technických parametroch všetkých výrobkov z dreva. Ak máte záujem o niektorý z dostupných altánkov, pozývame vás na nákupy. Konáme rýchlo a objednávky plníme v dohodnutom termíne. Máte nejaké otázky? Zavolajte alebo napíšte!